RSS
 

Nowe idzie :)

29 mar

„Trzeba się śmiać. Inaczej człowiek by zwariował.” Pratchett

Idzie nowe. Życie nowe. Trochę stresik czuję. Nie, nie, nie jestem w ciąży ;) , po prostu czuję w kościach. Przemiany nabrały tempa, czuję że coraz bardziej wsiąkam w moje obecne perypetie, zaczynają się nieśmiałe plany na przyszłość bliższą i takie ciut ciut planiki na dalszą ;) .
Święta upłynęły w super atmosferze, Hrabia łaskawie klepał wszystkie psy, jakie nie zdążyły przed nim uciec, a i koniki spotkały się z jego uznaniem. No i oczywiście wystarczyło go zostawić z dziadkiem dosłownie na momencik, żeby dorwał się do swojej pierwszej w życiu czekolady. Trudno, kiedyś to musiało się stać, a wiadomo było że dziadkowie będą maczać w tym palce ;) .
Burza była, ciemne chmury jeszcze wiszą, ale czuję że wychodzi słońce, czuję że może być całkiem, całkiem przyjemnie ;)

A z innej beczki – pewnie ostatni raz wspominam B. -> Odezwał się dzisiaj, niby przyjaźnie, ale od razu zaczął pisać że odeszłam od niego („może dobrze zrobiłaś, że odeszłaś Anomalio, rak krąży w mojej rodzinie, pewnie mnie też jest pisany”). Nie cierpię takiego biadolenia, ale jak zwykle zaprotestowałam, że to niby ja odeszłam. Na moje wyrzuty rzucił, że on był ze mną zawsze, ale że miał depresje to siedział u siebie cały czas i grał, ale duchowo był ze mną. Woda na młyn mojej agresji. Nawet byłam kulturalna ale parę niewygodnych dla niego faktów wyciągnęłam i dopiero w połowie zorientowałam się, że Buc jeden skasował mój kontakt ze Skype’a! No buc nad buce, przecież to ja miałam zrobić, w ramach duchowej przemiany i zerwania z toksyczną przeszłością ;) . Usunięcie z kontaktów kogoś, kto już Ciebie usunął jest jak wymyślenie riposty dwa dni po dyskusji.

 
Komentarze (3)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~oldJeŻ

    9 kwietnia 2016 o 22:56

    …Marta?

     
  2. ~oldJeZ

    9 kwietnia 2016 o 22:57

    to Ty M?

     
  3. anomalia

    9 kwietnia 2016 o 23:39

    Nie Marta, szukaj jej dalej ;)