RSS
 

Byle do przodu

07 cze

„Jeśli coś ci w życiu nie idzie i wpadasz pyskiem w błoto, to musisz być jak dzik: pchać to błoto ryjem do przodu.” Mariusz Pudzianowski

Nic mi nie idzie, poza tym błotem oczywiście ;) Całe góry błota pcham do przodu, bo przecież nie zostawie.
W domu brudno, w pracy potknięcia i upadki, Hrabia w bajkach na tablecie zakopany… a to tylko fragment błota. Mimo wszystko są też milsze momenty, kilkugodzinne spacery z Hrabią po placach zabaw, autobusach, tramwajach i okolicznych zielonych zakątkach, pochwały od szefa za wprowadzenie jakiegoś fajnego rozwiązania (które wydawało mi się normalne i niegodne pochwały a tu masz!), a w domu nawet… No nie, w domu jednak nadal brudno. Dama sra, koty rzygają i tyklo nowy odkurzacz chroni nas przed ostatecznym upadkiem. Do przodu to błoto!

Po kilkumiesięcznej przerwie odezwał się B. na skypie. Dlaczego się odezwał? Ha! Problemy sercowe, a jakże ;) Już niby nie są razem z jego nową dziewczyną, ponoć jej córka źle znosi wyjścia mamy. Karma nie mogła być dokładniejsza, oto B. jest odstawiany na boczny tor ponieważ ktoś inny ma problem z poukładaniem sobie czasu z dzieckiem. I nawet nie może nic powiedzieć, bo wiadomo że dziecko jest ważniejsze. Przemycił jedynie opinię, że ta mała jest po prostu rozpieszczona i że powinna być bardziej przyzwyczajona do wyjść swojej mamy. Lol :D Chociaż właściwie to nawet mnie to nie śmieszy. Jego życie, jego karma.

Z PSem jesteśmy teraz na etapie zastanawiania się jak ma wyglądać nasze życie. Czy zostajemy na naszym ciasnym mieszkanku, ale za to mamy pieniądze na fajne wakacje i wygodny dojazd do pracy, czy też ładujemy się w potężny kredyt i wyprowadzamy do domku z ogródkiem. Wakacje spędzamy wtedy grillując na tarasie, a do pracy dojeżdżamy w korkach.
Nie potrafię się zdecydować, więc tkwimy tak patrząc jednym okiem na oferty domków,drugim na mieszkanie ktore wymagałoby drobnego remontu. Czekam więc naiwnie licząc że rzeczywistość da mi jakiś znak :)

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz